CAPA Ettelbréck

Startlëschten 1. Lee Trail

Championnat (16 km)
Dossard Numm Virnumm A-Klass Club
1 Sztykiel Dagna F 30 CAPA Ettelbruck
2 Da Silva Jordan M HK CA BELVAUX
3 Ney Jil F HK CSL
4 Majerus Diane F 35 CSL
5 Costantini Steve M 40 CAD
6 Arend Marc M 40 Celtic Diekirch
7 Schweitzer Frank M 40 RBUAP
8 Remakel Sven M HK CAD
9 Reichling Laurent M HK CAB
10 Nepper Liz F 30 FLA/IND
11 Geistor Matthias M 30 CSL
12 Funck Marc M 45 Celtic Diekrich
190 Adouta Vaz Diogo M HK CAPA
195 Bausch Claudine F 35 CAD
545 Schaaf Jessica F 30
Mechela → Ettelbréck (16 km)
Dossard Numm Virnumm A-Klass Club
100 Klonski Luc M 40 Spiridon 08 Lëtzebuerg
101 Nickels Dominique M 50 CAPA
102 Arnold Jan M 30
103 Brandenbourger Guy M 50 PwC luxembourg
104 Lariviere David M 35
105 Holbach Tim M HK
106 Nilles Pierre M 45 CSL
107 Broussard Aymeric M HK INP Toulouse
108 Scheer Pascal M 40 CAPA
109 Eicher Sonja F 45 CAPA
110 Englaro Tom M HK
111 Magerotte Joe M 30 AS Douanes
112 Berland Olivier M 40
113 Jaas Lee M 65 NSL Stroossen
114 Steil Thomas M 55 LG Langsur
115 Swiader Jerzy M 40
116 Schütz Jürgen M 50 B Sporty
117 Kontz Dany F 35 Athletic Orscholz
118 Beidler Pascal M 40 Athletic Orscholz
119 Imiolek Angelique F 40 RTL Runners
120 Gonçalves Alda F 50 FatBetty.Run
121 Herbrand Mireille F 40 Fatbetty.Run/Spiridon08
122 Gaasch Tom M 40
123 Niesen Nadine F 40
124 Charles Kristina F 35 LT Schweich
125 Leners Jean-Marc M HK
126 Paolillo Donato M 50
127 Barrela Rodrigues Michael M 30
128 Lehners Scharel M 30
129 Olinger Alex M 50 FDC Running
130 Engeldinger Gilles M 30
131 Maas Claude M 55
132 Wüst Christian M 30
133 Bodri Ronny M 35 Spiridon 08 Lëtzebuerg
134 Drees Frank M 55
135 Rybakov Oleksandr M 35 Luxembourg Orienteering Club
136 Kiss Dora F 35
137 Lopes Chiklette M 35 Rock the Mountains / CAPA
138 Madden Stephen M HK
139 Fantin Mike M 45
140 Chevalier Manon F 35 FatBetty.Run
141 Steil Thomas M 55 LG Langsur
142 Kayser Ronny M 50 CAPA
143 Verte Patrick M 40 ACD
144 Bindels Sven M 35 D‘Reimer
145 Ilgert Juliane F HK ASICS FrontRunner
146 Nicolas Carmen F HK
147 Berg Christian M 45 RBUAP
148 Kessler Frank M 30
149 Zanon Vincent M 35
150 Droulez Bertrand M 35
151 Conrardy Nadine F 40
152 Desmet Nathan M 30
153 Pfanner Tanja F 30
154 Moreira Da Cruz Antonio M 50 Giorgetti
155 Pinto André - 35 Giorgetti
156 Ribeiro Sandra F 30 Giorgetti
157 Daouadji Kamel M 30 CITABEL
158 Funck-Cloos Josée F 40 Celtic Diekrich
159 Chambeau Carole F 35
160 Georges Fabienne F HK
161 Heirandt Joëlle F 45 Spiridon 08 Lëtzebuerg
162 Greisch Tom M 40 CSN Clervaux
163 Freres Eva F 30
164 Vanhonacker Filiep M 35 Azw
165 Raths Annick F 30
166 Mekhloufi Farès M HK
167 Lopes Ferreira David M 30 post amicale lux
168 Groeber Jeff M 45 Rock the Mountains
169 Serres Joyce F 40 Fatbetty.Run
170 Schilling Carine F 40 Rock the Mountains / CAPA
171 Rodrigues Luisa F 45
172 Rodrigues Maria F 50
173 Shefi Xhafaraj F 35 Fat Betty
174 Hansen Sven M HK
175 Weidenhaupt Sandra F 45
176 Fraiture Jean-Claude M 40 NSL Stroossen
177 Seyler Christiane F 50
178 Richard Fabrice M 45
179 Santhuizen Paulien F 50
180 Spithoven Hary M 65
181 Loeffler Kurt M 50 Mullerthal Cycling
182 Reuland Arsene M 50
183 Backes Anne F 35
184 Weicherding Claudine F 40
185 Bastin Patrick M 40
186 Raffaelli Stephane M 35 Arméi Lëtzebuerg
187 Feller André M 30 CSN Clervaux
188 Even-Bourgraf Claudine F 60
189 Schneider Roland M 50
191 Parmentier Agnes F 45
192 Reding Christiane F 65 Spiridon08
193 Ehmann Lydie F 45
194 Hensel Jean M 40 CAD
196 Freymann Marco M 45
197 Napoli Chistian M 40
198 Gales Lucien M 65 CAEG
199 Nilles Robert M 55 CAPA
200 Silva Elizangela F 35
201 Aleksandar Ristovski M 30
202 Kaes François M 30
203 Karier Yves M 30
204 Feyder Tamara F HK
205 Wohl Steve M 35 AS Douanes
206 Guinaudeau Matthieu M 35
207 Nesen Peggy F HK
208 Bartholomeas Sam M 35
508 Gengler Joe M HK FHOOE Sportsteam
513 Gengler Marc M 50 Amicale Post Luxembourg
522 Schanen Marc M 35
528 Ianni Martina F 35
530 Biltgen-Fischbach Sandra F 40 CAPA
Giewelsmillen → Ettelbréck (33 km)
Dossard Numm Virnumm A-Klass Club
500 Pioar Ilie M 30 -
501 Klein Robert M 45 GloriousBastards
502 Meyer Thierry M 30
503 Peffer Laurent M 30
504 Lenoir Sani F 30
505 Valentiny Claire F 35
506 Wengler Serge M 30
507 Oth Patrick M 35
509 Kieffer Luc M HK Celtic Diekirch
510 Schmitz Tom M 45
511 Moyen Cédric M 45
512 Andresini Albino M 45 CA Bieles
514 Maniora Alexandre M 40
515 M'putu Michael M HK
516 Wealer Bob M 35
517 Klein Yves M 30
518 Wenandy Tom M 40
519 Demonnaz Fabien M 40
520 Demoulling Bo M HK Konstanzbrudis
521 Klein Jeanette F 40 LG Pronsfeld-Lünebach
523 Elsen Mady F 50
524 Hamet Jean-Valere M 30
525 Pilandon Olivier M 50
526 Espen Pascal M 45
527 Ianni David M 35
529 Sondé Hervé M 40
531 Claerebout David M 30 Trail Team Peters Sport
532 Heuertz Diane F 35 Celtic Diekirch
533 Ortiz Aviles Victor M 45
534 Fortunato José M 45 Giorgetti
535 Lucato Thomas M HK Team Goret Trail
536 Fransissi Tania F 40
537 Barthelemy Stephane M 45
538 Vos Cécile F 40
539 Spaus Romain M 50
540 Da Silva Johnny M 30 Aucun
541 Joly Patric M 45 CELTIC DIEKIRCH
542 Hottua David M 30 NSL
543 Ruppert Frank M 40
544 Da Silva Jojo M 40 Rock The Mountains
546 Jeitz Olivier M 35 RBUAP
547 Poupa Eduard M HK
548 Wouter Claes M 30 CSN Clervaux
549 Drebenstedt Xavier M 40
550 Silva Paulo M 40 Batty.Fat.Run
551 Gianni Adrien M 45
552 De Oliveira Cathy F 40
553 Weyer Tom M 35
554 De Gruiter Christian M 35
555 Tremblay Gravel Julien M HK
556 Veigas Toni M 30 AS Douane
557 Sitta Lukas M 30 Tri Team Tus 08 Schleiden
558 Gobin Vincent M 45 LA FEE Gobinus
559 Calderon Soares Daniel M 35 Trispeed
560 Zimmermann Pol M 30 Escher Kulturlaf
561 Schenten Manou F 30
562 Bernard Cyril M 30